TR EN
E.C.A. Electra Serisi Dijital Teknolojiyi Suyla Buluşturarak Türkiye'de Bir İlke İmza Atıyor
 

E.C.A. yüksek teknolojinin olanaklarından faydalanarak yarattığı ELECTRA Serisi’yle, Türkiye’de ilk defa, dijital teknolojiyi suyla buluşturarak armatür sektöründe fark yaratıyor. Türkiye’de kullanıcıyla buluşan ilk dijital batarya olma özelliğine sahip ELECTRA Serisi, yenilikçi tarzı ve minimalist duruşuyla iç mekan tasarımlarına değer katıyor. Dekorasyonda teknolojik dokunuşların, ince tasarımla buluştuğu ürünlerin öne çıktığı günümüzde ELECTRA Serisi, armatürde farklılık arayanların tercihi oluyor. Su çıkış sistemi ve “eco mind “ modu sayesinde ELECTRA Serisi, enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını destekleyen doğa dostu ürünler arasına katılıyor.

Zarif, İnce, Estetik, Yeni Nesil

Dijital teknolojide son yılların gözde tasarımlarından ilham alan ELECTRA Serisi, diğer bataryaların zorunlu tasarım öğelerini, dijital bir panele entegre ederek, yüksek teknoloji ve ince tasarımı bir araya getiriyor. Electra Serisi bataryalarında, düz ve geniş gövdelerin köşelere doğru yumuşayan tasarımı elmas parıltıları yaratıyor. 

Teknolojik ve Modern

Türkiye’de bir ilk olarak, ELECTRA Serisi’ndeki tüm bataryaların üzerinde dikdörtgen biçiminde tasarlanmış dijital göstergeler bulunuyor. Debi ayarları (-,+), sıcaklık-soğukluk ayarları (kırmızı-mavi) ve açma-kapama işlemleri bu dijital panel üzerinden yapılıyor. Buna ek olarak,  “eco mind” modu ile tuşa bir kez basıldığında su 10 saniye akıp duruyor; iki kez basıldığında ise 20 saniye akıyor. Su tasarrufu sağlayan bu özelliği ile de öne çıkan Electra Serisi gelecek nesillere değer katıyor. Electra Serisi’ndeki ankastre banyo bataryasının sahip olduğu, suyu dijital panel üzerinden kontrol etme özgürlüğü ile banyolar daha keyifli hale geliyor. Yeni nesil lavabo, ankastre lavabo, eviye ve ankastre banyo bataryaları ile ELECTRA Serisi, dijital konfor olanaklarını genişleterek, farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Electra eviye bataryası spiralli bir eviye bataryası olup, kontrol bölümü (açma/kapama, soğuk/sıcak ve debi ayarları) spiralli el duşunun üzerinden yapılıyor. Böylelikle ürünün üzerinde ilave bir kumanda kolunun olmaması, üründe sade bir görünüm ortaya çıkarıyor. 
 
102108927 Electra Lavabo Bataryası ürün sayfası için tıklayınız
 
102118035 Electra Eviye Bataryası ürün sayfası için tıklayınız