PDF çıkartılıyor. Lütfen bekleyin.

Ar Muslukçuluk

Ar Muslukçuluk

AR MUSLUKÇULUK SANAYİ A.Ş.

 
AR MUSLUKÇULUK, E.C.A. markalı orta ve ekonomik segment ürün gruplarının pazar payını artırmak için, maliyetleri gözden geçirerek, tüketicilerin beğenisine yönelik estetik yönden kuvvetli yeni ürünler devreye alma hedefiyle hareket ediyor. Bu amaç doğrultusunda AR ve YAK markalı ürünlerin pazardaki kalite ve ürün çeşitliliği artırılıyor. 
 
Sıhhi tesisat malzemeleri ve aksesuarları sektörü, son yıllarda teknolojik gelişmelerle birlikte ürün çeşitliliğini iyiden iyiye artırdı. Bununla birlikte ürünlerin estetiği ve fonksiyonelliği çıtası da yükseldi. Talebi yaratan esas unsur insanların beklentileri ve ihtiyaçları olmakla beraber, özellikle son yıllarda moda ve estetik kavramları tüketici tercihinde önemli unsurlar haline geldi. Dünya pazarında söz sahibi üreticiler, değişken rekabet ve müşteri tercihleri sonucunda üretim, Ar-Ge ve pazarlama stratejilerini değiştirdiler; daha ekonomik ürünlerin yanı sıra mutfak ve banyo konsepti anlayışına yöneldiler. Bunun sonucunda da ürünlerini geliştirerek çeşitlendirdiler. 
 
Sektörde bu gelişmeler olurken AR MUSLUKÇULUK da kalitesi ve ürün gamıyla, yıldızı en fazla parlayan markalar arasına girmeyi başardı. 1965 yılında kurulan ve 1973 yılında anonim şirkete dönüşen AR MUSLUKÇULUK, geride bıraktığı süreç boyunca Türk sanayisi için modern bir operasyon örneği oldu. Sıhhi tesisat malzemeleri ve aksesuarları imal eden şirket, bu yönüyle E.C.A. ile paralel hareket ediyor. Ancak bu marka, belirli kalite standartlarından ödün vermeden E.C.A ‘nın hedef kitlesinin dışında kalan tüketici toplumuna hitap ediyor. Böylece E.C.A. markasını tamamlıyor. 
 
Şirket, üretim faaliyetlerini Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Kurulu montaj hattıyla gerçekleştiriyor. Ürünlerin satışının büyük bir kısmını ELGİNKAN TOPLULUĞU’nun satış-pazarlama şirketi olan ELMOR A.Ş. kanalı ile yapan AR MUSLUKÇULUK, ayrıca kendi satış teşkilatıyla da tüm Türkiye’ye ulaşıyor. Şirket topluluk ve yan sanayinin yatırım ve iş gücü desteğiyle tek ve çift volanlı standart armatürler, mix armatürler, çeşitli musluklar, üst takımlar, iç takımlar ve sifonlar üretiyor. Grubun kalite anlayışından ve fonksiyonellikten asla ödün vermeden tüketicinin istediği kalite ve özelliklerde imalat yapan şirket, TSE ürün kalite belgeli AR ve YAK markaları ile pazarda yerini alıyor.
 

E.C.A. Mobil